Hakkımızda

Tarlan Kimya - Terlans - Yüksek Tecrübe - Ekolojik Hassasiyet - Kaliteli Ürünler

Tarlan Kimya Sanayi Limited Şirketi 1997 yılından beri TERLANS tescilli markasıyla endüstriyel temizlik ve oto temizlik & bakımı konusunda özel ürünler imal ederek faaliyetine ruhsatlı adresinde devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesiyle sektörün tüm ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten firma yurdumuzun önde gelen şirketlerine hizmet vermektedir.

Tarlan Kimya doğaya dost, güvenli ve özel ürünler üretir. Ürünlerimiz yüksek oranda biyo-çözünür hammaddelerden üretilmekte ve modern uluslararası derecelendirilmiş laboratuarlarda Türk ve Avrupa standartlarına göre test edilmektedir.

Anlaşma dahilinde fason üretim de yapan Tarlan Kimya uzman kadrosu sayesinde müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda markalarını en iyi yansıtacak şekilde ürünler imal eder. Kaliteden ödün vermeme, geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyata zamanında teslim firmamızın en önemli karakteristik özelliklerindendir.

Ürünlerimiz  Avrupa standartlarında üretilip kendi laboratuarlarında kalite kontrolden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Tarlan Kimya Ar-Ge çalışmalarına verdiği üstün ehemmiyet sayesinde sektörde fiyat performans oranı en iyi ürünleri tüketiciye sunar.


MİSYONUMUZ

Temizlik sektörünün kaliteli, çevre dostu ve insan sağlığına duyarlı ürünlere ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Tarlan Kimya tüm uzman kadrosu ile birlikte bu amaç için çalışmaktadır.


VİZYONUMUZ

Yenilikçi, kaliteyi ilke edinmiş ve tüketici memnuniyetine odaklanmış bir firma olarak büyüyen dünya ekonomisindeki yeri ve genişleyen pazarlar içindeki katılımı açısından Türkiye'nin lider firmaları arasında yerini almak.